Tesettür - İade, İptal ve Değişim

İade, İptal ve Değişim

1.
İade politika ve prosedürleriniz nelerdir?

Müşterilerimizin memnuniyeti ve beklentileri bizim için önemlidir. Herhangi bir nedenle siparişinizden memnun kalmazsanız,  ürün ya da ürünlerinizi (iç çamaşırı ve mayo ürünleri hariç*), orjinal ambalajında, kullanılmamış ve etiketleri çıkarılmamış olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

İade sürecinize, hesabınıza giriş yaptıktan sonra Kolay İade Merkezi'nden başlayabilirsiniz. Üyeliğinizin bulunmaması durumunda iade işleminiz için Müşteri Hizmetleri Merkezi'miz ile iletişime geçiniz.

Türkiye’den yapacağınız iade gönderilerinde servis ücreti alınmamaktadır.

2.
İade işlemini nasıl yapabilirim?

Hesabınızdan Kolay İade Merkezi'ne ulaşabilir ve basit adımlarla sürecinizi başlatabilirsiniz. Üyeliğiniz yoksa veya hesabınıza giriş yapamıyorsanız, iade işlemleriniz için Müşteri Hizmetleri Merkezi'miz ile iletişime geçiniz.

3.
Hangi ürünleri iade edebilirim?

Herhangi bir nedenle siparişinizden memnun kalmazsanız, iç giyim ve mayo ürünleri hariç*, tüm ürün ya da ürünlerinizi, orijinal ambalajında, kullanılmamış ve etiketleri çıkarılmamış olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini, ambalajları ve ürün koruma bantları açılmamış ve kullanılmamış ise aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

*İç giyim ürünlerinin iadesi kabul edilmemektedir.

4.
Siparişimdeki hediye ya da kampanyalı ürünleri iade edebilir miyim?

Hediye ya da kampanyalı ürünler için iade süreçleri promosyona göre farklılık gösterir. Bilgi için Müşteri Hizmetleri Merkezi'ni arayabilir veya destek@modahira.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Kampanya kapsamındaki ürün iadesi durumlarında, indirim tutarı toplam iade bedelinden kesilerek ödeme yapılacaktır.

5.
İade edilecek tutarı nerede görebilirim?

Kolay İade Merkezi’nde iade talebinizi oluşturduğunuz sayfada, ürünlerinizi seçtikten sonra iade tutarınızı görebilirsiniz. Ayrıca siparişinize ait faturanızda “Ürün Hizmet Tutarı” alanından iade tutarınızı görebilirsiniz.

NOT:

Kapıda ödeme servis bedeli iade edilmemektedir.

Siparişinizdeki tüm ürünleri iade etmediğiniz durumlarda kargo bedeli iade edilmemektedir. 

6.
İade süreciniz nasıl işlemektedir?

İade gönderiniz, bize ulaştığında ve onay süreci tamamlandığında sizi bilgilendirecek ve ücret iadesi işlemlerinize hemen başlayacağız. Bankanızın ödeme işlem süreçlerine bağlı olarak iadenizin hesabınıza yansıması 14 gün sürebilir.

Kapıda ödeme ile oluşturduğunuz siparişlerde, Müşteri Hizmetleri Merkezi'miz banka hesap bilgilerinizi istemek üzere telefon ya da e-posta yoluyla size ulaşacaktır. 

Kredi kartı ile oluşturduğunuz siparişlerinizde, iade tutarı doğrudan kullandığınız banka hesabınıza yapılacaktır.

Paypal ile oluşturduğunuz siparişlerinizde, iade tutarınız Paypal hesabınıza yapılacaktır.

NOT: Servis bedelleri (Kargo ve kapıda ödeme ücreti vb.) iade edilmemektedir. 

7.
İade ettiğim ürünlerin takibini nasıl yapabilirim?

İade ettiğiniz ürünleriniz bize ulaştıktan hemen sonra, e-posta ve SMS yoluyla bilgilendirileceksiniz.

8.
Taksitle ödeme yaptım, ücret iademi nasıl alacağım?

Ödemenizi kredi kartına taksit seçeneği ile yaptığınızda, ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir. Bu prosedür Modahira.com tarafından değil, bankanız tarafından belirlenmiştir.

9.
Ürün değişimi yapabilir miyim?

Ürün değişimi hizmetimiz bulunmamaktadır.  İade Prosedürlerimize dayanarak satın aldığınız ürünü/ürünleri iade edebilir, yeni sipariş oluşturabilirsiniz.

10.
Siparişimi iptal edebilir miyim?

Müşteri Hizmetleri Merkezi'mizi arayarak sipariş numaranız ve iletişim bilgileriniz ile birlikte siparişinizi iptal edebilirsiniz.

11.
Siparişimi iptal ettim. Kargo ücretim iade edilir mi?

İptal edilen siparişiniz henüz kargolanmadıysa, kargo ücreti dahil olmak üzere ödenen tutarın tamamı iade edilir.

12.
Önceden iptal ettiğim siparişimi tekrar oluşturabilir miyim?

Seçtiğiniz ürünlerin stoklarda bulunması durumunda istediğiniz zaman tekrar sipariş verebilirsiniz. Stoklarda bulunmadığı durumlarda  'Gelince Haber Ver' butonuna tıklayarak, ürün stoğuyla ilgili bilgi e-mailleri alabilirsiniz.

Page generated in 0.9076 seconds.